Setkání členů a příznivců Psí školy ARCA

Zveme všechny příznivce a členy Psí školy ARCA na přátelské setkání spojené s výcvikem, povídáním a grilováním, které se uskuteční

v sobotu 12. 9. 2009 od 14 hodin v areálu Kynologického klubu Frenštát

Celé odpoledne bude probíhat jak výcvik poslušnosti tak i trénink na našem agility parkuru, řešit budeme také individuální problémové chování u psů. Hlavním cílem je  navzájem se lépe poznat a strávit příjemný den. Součástí setkání bude také členská schůze, která určí další kroky v naší činnosti, a která je naplánována mezi 18 - 19 hodinou. Zváni jsou jak všichni členové, tak i kurzisté a další příznivci Psí školy ARCA. K dispozici zde bude chata, posezení s grilováním, a také výcvikový plac. Občerstvení  bude zajištěno formou bufetu, k dispozici budou také špekáčky a pečivo. Maso na grilování objednávejte u Lenky buď mailem nebo na tel. 739 40 66 44 (je potřeba nahlásit počet porcí) , zajistit si jej můžete také sami.

 

Kynologický klub Frenštát  nám nabídl k využití své zázemí, za což mu tímto děkujeme!

 

Trasa:  Areál KK Frenštát se nachází u výjezdu z Frenštátu směrem na Kopřivnici. Na kruhovém objezdu u Penny marketu sjet směr Kopřivnice, kolem benzínové pumpy Slovnaft (po levé straně), a hned za ní  na první odbočce doprava (u nově postavené haly). Sjezd bude označen.